dr. n. med. Izabela Karch

 

Specjalista kardiolog, w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń i Oddziale Klinicznym Kardiologii Interwencyjnej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Od 2015 r. jest zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w Konsultacyjnej Przychodni Kardiologicznej i Kardiochirurgicznej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Współautorka rozdziałów w podręcznikach, publikacji i doniesień zjazdowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym dotyczących m. in. rozwoju miażdżycy u sportowców wyczynowych, ekspresji cząsteczek mikroRNA u pacjentów z udarem mózgu spowodowanym zwężeniem tętnic szyjnych i zawałem serca oraz zastosowania nowych technik echokardiograficznych w diagnostyce nabytych wad serca u dorosłych.

 

Jej zainteresowania zawodowe obejmują przede wszystkim nieinwazyjną diagnostykę kardiologiczną, kardiologię sportową, rehabilitację kardiologiczną. Pani Doktor posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce kardiologicznej sportowców wyczynowych, wykonuje także badania ultrasonograficzne tętnic dogłowowych (ocena zwężeń, badania kontrolne po zabiegach stentowania i leczeniu operacyjnym).

 

Oferta:

  • wizyta lekarska
  • usg tętnic dogłowowych
  • ECHO serca
  • EKG Holter

Przyjmuje w piątki po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.