PRYWATNY RODZINNY GABINET STOMATOLOGICZNY MusDent

Lekarz dentysta Diana Musiał-Dacków, Dyplom uzyskała w 2009 roku i od tego czasu dba o piękny i zdrowy uśmiech pacjentów. Wśród nich są całe rodziny – babcie, dziadkowie i ich wnukowie.

Z każdym rozmawia indywidualnie dostosowując leczenie do potrzeb pacjenta. Zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne dla dzieci i dorosłych współpracując z chirurgiem stomatologicznym Joanną Trzepatowską oraz ortodontką Joanną Gibińską-Styła.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w renomowanych Krakowskich klinikach.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie w mojej indywidualnej praktyce stale podnosze swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc czynny udział w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach oraz kursach podyplomowych.

Głównym obszarem moich zainteresowań jest stomatologia dziecięca z ortodoncją oraz stomatologia zachowawcza. Dbam o przyjazną atmosferę w gabinecie oraz komfort wykonywanych zabiegów, gdyż zależy mi aby pacjent wyszedł z uśmiechem na twarzy. Wierzę, że kluczem do udanego leczenia stomatologicznego jest wiedza, umiejętności jej wykorzystania i indywidualne podejście do pacjenta.

Godziny otwarcia

Wtorek 10-20

Czwartek 10-18

Piątek 10-18

Soboty po uzgodnieniu

Bezpłatne badanie , plan leczenia oraz wizyty adaptacyjne dla dzieci

Rejestracja telefoniczna 780-012-034

Rejestracja przez internet www.musdent.pl